Типи автомобільних аукціонів
Закритий аукціон

Ви пропонуєте свою ціну, але не бачите інших пропозицій. В ході аукціону ви можете збільшити суму своєї пропозиції, але також можете її зменшити або відмінити пропозицію. Після завершення аукціону лідируюча ставка подається на розгляд продавцю. З дозволу продавця учасник, який зробив лідируючу ставку, купує автомобіль.


Відкритий аукціон

Під час участі в аукціоні ви намагаєтесь зробити найвищу ставку, її бачать всі учасники. Якщо знайдеться хтось, хто запропонує більш вигідну ціну, ви в праві підняти свою ставку (мінімальний крок – 100 євро). Ви не можете відмінити вже зроблену ставку.


Після завершення аукціону лідируюча ставка подається на розгляд продавцю. З дозволу продавця учасник, який зробив лідируючу ставку, купує автомобіль.


Функція iBID assistant (тільки на відкритих аукціонах)

Розумний помічник. Ви вводите обмеження ставок, а iBID assistant робить ставки у відповідь на ставки інших учасників. Суми, які вводить iBID assistant не бачать інші.

MIN BID. Мінімальна ставка буде відправлена лише у випадку відсутності конкуренції за автомобіль або якщо ставки конкурентів не досягли вищевказаної суми. iBID assistant зробить ставку приблизно за 5 хвилин до закриття аукціону. MIN BID дозволяє уникнути ситуації, коли по причині відсутності конкуренції сума ставки буває занадто низькою і продавець не згоден продати автомобіль.

MAX BID. Сума максимальної ставки. У випадку наявності конкуренції iBID assistant зробить ставку на крок більшу, ніж ставка конкурента (на 50 або 100 євро більше, в залежності від правил конкретного аукціону). iBID assistant ніколи не перевищує максимально вказаної суми (MAX BID).

Ставки iBID assistant є обов’язковими. Після того, як ви натиснете кнопку «Підтвердити», неможливо буде відмінити або змінити ставки.


Аукціони «Купити зараз»

Продаж автомобілів здійснюється по фіксованій ціні. Ваша ставка буде відправлена продавцю одразу, як тільки ви натиснете кнопку «Купити зараз». З дозволу продавця учасник, який зробив ставку, купує автомобіль.


Закриті аукціони з можливістю «Купити зараз»

Ви берете участь в аукціоні згідно з правилами закритого аукціону, але маєте можливість одразу придбати автомобіль по вказаній ціні. У випадку вибору можливості «Купити зараз» інформація одразу передається продавцю. Аукціон завершиться одразу після отримання підтвердження від продавця.


Відкритий аукціон з можливістю «Купити зараз»

Ви берете участь в аукціоні згідно з правилами відкритого аукціону, але маєте можливість в будь-який момент купити автомобіль по вказаній ціні. У випадку натискання «Купити зараз» автомобільний аукціон буде призупинено, а інформація буде передана продавцю для підтвердження.


Спеціалізовані автомобільні аукціони
Аукціони пошкоджених автомобілів

Пошкоджені автомобілі продаються у тому стані, який зображено на фото. В деяких з них можуть бути приховані дефекти.

Аукціони комерційних автомобілів

На таких аукціонах здійснюється продаж комерційних автомобілів.

Автомобілі з технічними дефектами

Стан автомобілів відповідає тому, який зображено на фото, а також в коментарях до них і у звітах про пошкодження. В деяких з таких транспортних засобів можуть бути присутні приховані дефекти. У випадку виникнення сумнівів, перед тим, як зробити ставку, зверніться за інформацією.


Платежі і ціни на аукціонах

Участь в аукціоні безкоштовна. Всі аукціонні платежі необхідно буде здійснити лише у випадку виграшу автомобіля.


Сума платежів залежить від країни, в якій знаходиться автомобіль, що продається, а також від вартості самого автомобіля. Загальна сума платежів розраховується автоматично і надається вам до затвердження ставки.


Діючі на даний момент платежі і їх розмір:


Ціни на послуги

Вартість послуги по транспортуванню автомобіля залежить від фізичного місцезнаходження автомобіля на момент продажу. Всі придбані автомобілі доставляються в логістичний центр (HUB-PL) за адресою: ul. Jasinskiego 21, 37-700, Przemysl, Польща.


Витрати на транспортування


Вартість послуги по транспортуванню вказується поруч із кожним конкретним автомобілем.


Розшифрування умовних позначень
VIP Pro car auction for registered usersVIP PRO

Аукціон для зареєстрованих користувачів, які уклали договір.

VIP LOGIN

Аукціон для зареєстрованих користувачів.

Продано

Проданий автомобіль.

Заброньована покупка

Заброньований автомобіль. Очікується підтвердження продавця.

Новинка

Новий аукціон або автомобіль, який вперше продається на аукціоні.

Час закінчення аукціону
Final CallFinal Call active Final call

Стан аукціону, нові ставки не подовжують часу аукціону.

Сіра позначка вказує на те, що у визначений час буде надано можливість робити останні ставки.

Червона позначка вказує на те, що останні ставки вже робляться.

Hot Bid availableHot Bid Гаряча ставка (Hot-bid)

Стан аукціону, коли кожна нова ставка подовжує ставки всіх автомобілів аукціону ще на дві хвилини.
Сіра позначка вказує на те, що у визначений час буде робитись гаряча ставка.
Червона позначка вказує на те, що ставка вже робиться.


Нова ціна

Продавець встановив нову ціну на автомобіль.

Умовні позначення на сайті «Broker»
Ставка, що програє

Червона позначка вказує на те, що ваша ставка програє.

Ставка, що перемагає

Зелена позначка вказує на те, що ваша ставка перемагає.